Opinie klientów o „Agencja reklamowej OLA.KOSTYK” w Bydgoszczy

Tritec Engineering AS, Bjorn Kverneland - CEO/Owner Tritec AS

Data dodania opinii: 08.02.16 14:26

Mrs. Kostyk and the RED.APPLE Advertising Agency are great at understanding our needs. They are very creative and patient. They are dependable and always keep the deadlines – it is the basis of cooperation between our companies. Mrs. Kostyk has a very good sense of aesthetics and her works are very persuasive. She always advises in good faith to improve or maintain the company's image. We believe in the agency’s experience - they have been supporting us perfectly for over a year, and the cooperation still continues. In summary: a very high level of service.

Oceny:
Obsługa: 6
Lokalizacja: 6
Serwis i usługi: 6
Promocje i rabaty: 6

BZE "BELMA" S.A. Białe Błota, Anita Kubanek, Asystentka Zarządu

Data dodania opinii: 16.07.14 11:08

Agencja Reklamowa Pani Oli jest naszym długoletnim współpracownikiem. Nie odnotowaliśmy ani jednej konfliktowej sytuacji, ani jednego nieprawidłowo wykonanego zlecenia, ani jednego błędu po stronie Agencji. Za to odnotowaliśmy (i nadal odnotowujemy) wiele świetnych propozycji, ciekawych projektów, terminową realizację zleceń, rzetelne wykonanie usług oraz perfekcjonizm. Gorąco polecam współpracę z Panią Olą, która zawsze służy dobrą radą i umiejętnie postępuje z klientami.

Oceny: 6

SLICAN SP. Z O.O., Bydgoszcz

Data dodatnia opinii: 03.07.14 11:42

Usługi świadczone przez „Agencję Reklamy RED.APPLE” z Bydgoszczy zarówno pod względem rzetelności i terminowości zasługują na nasze uznanie. Dużym atutem jest także kreatywne podejście do każdego projektu. Firma o wysokim standardzie usług. Polecamy i dziękujemy za dotychczasową współpracę.

Oceny: 6

Fundacja „Ziemia Gotyku” Lokalna Grupa Działania, Agnieszka Góral

Data dodania opinii: 14.03.13 11:11

Wszystkim tym, którzy oczekują obsługi klienta na jak najwyższym poziomie, z pełnym profesjonalizmem, wiedzą merytoryczną, zmysłem artystycznym, olbrzymią kreatywnością, szybką realizacją usługi polecamy Agencję reklamy z Bydgoszczy. Współpraca z Panią, Pani Olu, to czysta przyjemność. Do każdego tematu podchodzi Pani indywidualnie, podsuwa pomysły, które są strzałem w dziesiątkę, wiem, że jak wyślemy materiały do realizacji to dostaniemy to, czego oczekiwaliśmy albo i więcej.

Oceny:
Obsługa: 6
Lokalizacja: 4
Serwis i usługi: 6
Promocje i rabaty: 6

LGD „Zakole Dolnej Wisły”, Kijewo Królewskie, Anna Pawlak

Data dodania opinii: 11.03.13 09:41

Współpraca z Agencją Reklamową z Bydgoszczy, której sercem jest p. Ola to czysta przyjemność. Publikacje dopracowane w każdym szczególe, pełne niepowtarzalnego klimatu, po prostu piękne i profesjonalne. Polecam wszystkim, którzy chcą zachwycać swoimi materiałami promocyjnymi. Na pochwałę zasługuje również cierpliwość p. Oli oraz otwartość, co ułatwia współpracę :-)

Oceny:
Obsługa: 6
Lokalizacja: 4
Serwis i usługi: 5
Promocje i rabaty: 6

Zespół Parków Krajobrazowych Chełmińskiego i Nadwiślańskiego, Robert Gonia

Data dodania opinii: 12.11.12 16:56

Dzięki projektom graficznym opracowanym przez „Agencję Reklamową RED.APPLE” w Bydgoszczy nasze wydawnictwa wyróżniają się spośród innych, są jedyne w swoim rodzaju i niepowtarzalne. Decyduje o tym estetyka wykonania, pomysł graficzny i zmysł artystyczny. Jej pracowitość, cierpliwość, opanowanie i spokój (nawet w trudnych chwilach) zasługują na wielkie uznanie. Liczę, że nasza współpraca będzie kontynuowana i doczeka się kolejnych ciekawych wydawnictw. W podzięce za dotychczasowe pomysły i współpracę.

Oceny:
Obsługa: 6
Lokalizacja: 5
Serwis i usługi: 6
Promocje i rabaty: 5

Sołectwo Czarna Dąbrówka, Józef Natkaniec

Data dodania opinii: 29.10.12 15:54

Współpracuję z Agencją Reklamy z Bydgoszczy od 2009 roku. Jestem z tej współpracy bardzo zadowolony. Rzetelna, terminowa obsługa, wielka elastyczność, wszystkie uwagi na bieżąco korygowane. Projekty dostosowane do oczekiwań klienta. Najważniejsze to profesjonalne podejście do projektu.

Oceny:
Obsługa: 6
Lokalizacja: 4
Serwis i usługi: 6
Promocje i rabaty: 5

Geofizyka Toruń, Tadeusz Solecki

Data dodania opinii: 09.07.12 11:57

Mocne strony: rzetelność, terminowość, konkurencyjna cena, dobry smak estetyczny, zgodna i konstruktywna współpraca, w której na pierwszy plan wysuwa się ambicja zaspokojenia oczekiwań klienta. Nie ma ona charakteru bezkrytycznego przyjmowania wszystkich sugestii, jako dyktatów, lecz dyskretnego proponowania rozwiązań mających pogodzić aspekty sztuki przekazu promocyjnego z istniejącą konwencją wizualizacyjną firmy i wymogami artystycznej ekspresji.

Oceny:
Obsługa: 6
Lokalizacja: 5
Serwis i usługi: 5
Promocje i rabaty: 5.

Gospodarstwo Rolno Ogrodniczo Szkółkarskie „Łątka”, Buszkowo, Łątka Michał

Data dodania opinii: 13.05.12 12:55

Od wielu lat współpracuje z Panią Olą i podsumuję to w kilku słowach - świetna współpraca, terminowość, solidność, elastyczność, oraz pełen profesjonalizm.

Oceny:
Obsługa: 6
Serwis i usługi: 6
Promocje i rabaty: 5

Mondi Group S.A. Świecie, Kamilla Bartniak

Data dodania opinii: 08.03.12 09:17

Razem z Agencją Reklamy z Bydgoszczy udało nam się przeprowadzić z powodzeniem kilka projektów. Kreatywność, terminowość, elastyczność i otwartość na sugestie klienta to mocne strony pani Oli i jej zespołu. Polecam!

Oceny:
Obsługa: 5
Lokalizacja: 5
Serwis i usługi: 5
Promocje i rabaty: 5

DRUMET Liny i Druty sp. z o.o., Włocławek, Danuta Stolarska

Data dodania opinii: 07.03.12 23:22

Profesjonalne podejście, dobre pomysły, szybkie działanie, dobre ceny, krótkie terminy, fachowe doradztwo - na to możemy liczyć podejmując współpracę z „Agencją Reklamy OLA.KOSTYK” z Bydgoszczy.

Oceny:
Obsługa: 6
Lokalizacja: 5
Serwis i usługi: 6
Promocje i rabaty: 6

Biblioteka Gniewino

Data dodania opinii: 06.03.12 12:51

Świetna współpraca. Pełne doradztwo w każdej sprawie. Każda uwaga została uwzględniona, dzięki czemu można było z łatwością osiągnąć kompromis. Produkty wysokiej jakości. Jesteśmy w pełni zadowoleni i liczymy na dalszą owocną współpracę :)

Oceny:
Obsługa: 6
Lokalizacja: 4
Serwis i usługi: 6
Promocje i rabaty: 5

Vegagastro Słupsk, Michał Prądzyński

Data dodania opinii: 06.03.12 09:19

Profesjonalizm, indywidualne podejście, świetny kontakt, dynamika pracy – tak można określić współpracę z Panią Olą. Dobrze przemyślane projekty przekładają się na skuteczną reklamę. Polecam.

Oceny:
Obsługa: 6
Serwis i usługi: 5
Promocje i rabaty: 5.

Innowacyjno-Wdrożeniowa Sp. z o.o. SOPUR, Bydgoszcz, Ewa Mowińska Kierownik Działu Marketingu

Data dodania opinii: 06.03.12 08:34

Podczas naszej kilkuletniej współpracy „Agencja reklamy OLA.KOSTYK” z Bydgoszczy udowodniła, że jest firmą profesjonalną - jej projekty są zawsze ciekawe, przemyślane i dopracowane w każdym szczególe. Co ważne Pani Ola odznacza się dużą cierpliwością :), zawsze możemy również liczyć na jej doradztwo i kreatywność.

Oceny:
Obsługa: 6
Lokalizacja: 6
Serwis i usługi: 6
Promocje i rabaty: 5

Supravis Group S.A., Bydgoszcz, Tomasz Kasiorek

Data dodania opinii: 05.03.12 13:56

W projektowaniu graficznym najważniejszy jest grafik/ projektant. Taką osoba z pewnością jest Pani Ola, która jest godna zaufania, a znajomość materii reklamowej i pomysłowość rozwiązań graficznych pozwoliła mi zrealizować ciekawe rozwiązania dla firmy. Nie bez znaczenia jest jej bogate doświadczenie zawodowe i znajomość szeregu programów graficznych. Lubię współpracować z kimś, komu nie trzeba dwa razy tłumaczyć założeń projektowych. Tak dalej!

Oceny:
Obsługa: 5
Lokalizacja: 6
Serwis i usługi: 5
Promocje i rabaty: 4